KARDERSAN

HAKKIMIZDA

1994 Yılında Uğur ÇAÇAR ve Korkut ÇAÇAR kardeşler tarafından kurulan kardersan deri ertesi yıl Sezgin KARTAL`ın katılımıyla bugünkü ortaklık yapısına ulaşmıştır. 2008 yılında Bursa Deri Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m2 lik modern deri işletme tesisine taşınan KARDERSAN DERİ, ham deri işleme kapasitesini Aylık 1200 tona çıkartarak tam entegre bir deri mamül üretim tesisi haline gelmiştir.

KARDERSAN DERİ yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına düzenli olarak katılarak, dünya piyasasını sürekli olarak takip etmekte, dünya moda trendleri doğrultusunda yüksek kalitede moda ürünler üretmektedir. Müşterisine kaliteli ürünleri zamanında teslim etmeyi amaçlayan KARDERSAN DERİ, 2001 yılında istanbul Zeytinburnundaki Pazarlama Firmasını faaliyete geçirmiştir.

Üretimin yaklaşın %70`ini ihrac eden Kardersan Deri %30`unu da iç piyasaya sunmaktadır. Türkiyenin lider deri üreticisi ve ithalatçısı konumunda olan KARDERSAN DERİ`nin başlıca pazarları Çin, Rusya, Ukrayna, İtalya ve Fransa dır. Dış pazardaki müşterilerine daha yakın olmak adına 2005 yılından buyana Çin`in Guangzhou şehrinde KARDERSAN SHOWROOM faaliyete geçmiştir ve İtalya pazarında da bayilik aracılığıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Giyisilik, çantalık ve ayakkabılık deri imalatı konusunda uzman olan, kurulduğu günden buyana planlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla gelişme gösteren KARDERSAN DERİ, kalitesi, ekip ruhuyla çalışması, taviz vermediği müşteri memnuniyetiyle sektörde haklı bir yer edinmiştir. Müşterilerinin istek ve beklentilerine karşı geniş bilgi, hızlı ve yüksek kalite üretim ve zamanında teslim bizi rakiplerimizden farklı kılan en önemli gücümüzdür.

Sürekli artan pazar payıyla ulusal deri piyasasında öncü olmanın yanında ihracatını arttırarak uluslar arası deri sektöründe de söz sahibi olmayı hedefleyen KARDERSAN DERİ, Ülke Ekonomisine katkı sağlamak ve müşterisine daha iyi ürün ve hizmet vermek için yatırımlarına devam etmektedir.       

 

Copyright ©2014 ¬ Kardersan ¬ Bütün Hakları Saklıdır. Tasarım ve Yazılım - Global Medya